مجموعه فرداد شما را به خرید بهترین محصولات سیر و پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات جیره پودر سیر پرندگان

آنچه دراین مقاله میخوانید...

فواید پودر سیر خالص برای پرندگاننمایندگی فروش جیره پودر سیر پرندگان در تهران
جیره پودر سیر پرندگان

آنتی بیوتیک ها در توجیح اقتصادی واحدهای تولیدی حیوانات نقش مهمی دارند. از این رو در صنعت تغذیه طیور، جیره پودر سیر پرندگان نقش مهمی را ایفا می کند و تولیدکنندگان این پودر با بهره گیری از تجهیزات مهم توانسته اند به این نیاز مهم پاسخ دهند به گونه ای که حتی سالانه میزان زیادی از این پودر را به کشورهای منطقه صادر می نمایند.

صادرات جیره پودر سیر پرندگان

فواید پودر سیر خالص برای پرندگان

فواید پودر سیر خالص برای پرندگان از آنجایی که پرندگان همیشه در معرض انواع امراض هستند پرورش دهندگان طیور جهت افزایش بازدهی واحد تولیدی خود تمایل به استفاده از آنتی بیوتیک دارند. اما مصرف آنتی بیوتیک شیمیایی به دلیل باقی ماندن در لاشه دام، ممنوع شده است لذا فعالان در این زمینه به دنبال درمان گیاهی امراض می باشند.

پودر سیر حاوی مقادیر قابل توجهی مواد مغذی و معدنی بوده و خاصیت ضد میکروبی دارد از این رو سبب تقویت سیستم ایمنی می شود.
از دیر باز از سیر جهت ضدعفونی کردن و کاهش رشد باکتری و قارچ ها استفاده می کردند. یکی دیگر از فواید پودر سیر، افزایش رشد طیور گوشتی و بهبود بازده خوراک آن ها می باشد. 

در نتیجه به پرورش دهندگان پرندگان توصیه می‌شود به منظور افزایش راندمان تولید و بازدهی اقتصادی و همچنین بهبود کیفیت لاشه برای مصرف‌کنندگان، از این گیاه دارویی در تغذیه طیور گوشتی استفاده گردد.
به خصوص در زمینه پرورش جوجه های گوشتی و مرغ های تخم گذار بسیار پرکاربرد است و به دلیل تنظیم کلسترول موجب افزایش کیفیت تخم مرغ ها نیز می شود.

 

نمایندگی فروش جیره پودر سیر پرندگان در تهران

نمایندگی فروش جیره پودر سیر پرندگان در تهرانشهر تهران جز پرجمعیت ترین شهرهای ایران می باشد لذا هر روزه میزان زیادی محصولات به آن وارد و حتی از آن خارج می گردد. یکی از محصولات پرفروش و سودآور پودر سیر مخصوص تغذیه طیور گوشتی می باشد و تامین کنندگان آن از طریق نمایندگی پودر سیر تغذیه پرندگان و طیور به بازارها عرضه می نمایند.

در صورتی که شما هم قصد دارید به عنوان عرضه کننده و یا صادر کننده این نوع جیره غذایی به فعالیت بپردازید و یا به دنبال راه اندازی کسب و کاری سودآور هستید این محصول گزینه بسیار مناسبی است لذا لازم است آن را به صورت عمده تهیه نموده و پس از بسته بندی در بازار مصرف عرضه نمایید.

به علاوه توصیه می شود برای خرید در حجم انبوه و به قیمت عمده با کارشناسان شرکت های فعال در این زمینه مشورت نمایید. البته لازم به ذکر است با خرید مستقیم از مراکز فروش آنلاین این محصول می توان از تازگی و کیفیت آن نیز اطمینان حاصل کرد.

امیر خداوردی زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرداد شما را به خرید بهترین محصولات سیر و پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید