آراد برندینگ
خانه / پیاز خشک اصفهان / فروش عمده پیاز خشک باکیفیت در اصفهان

فروش عمده پیاز خشک باکیفیت در اصفهان

آیا می دانید اصفهان از قطب های تولیدکننده پیاز خشک درجه یک و ارزان در کشور است؟ آیا از ظرفیت های تولیدکنندگان اصفهان در زمینه فروش عمده پیاز خشک اطلاع دارید؟

فروش عمده پیاز خشک سفید

تولید و فروش عمده پیاز خشک در اصفهان در طول ماه ادامه دارد و بیشتر تولیدکنندگان این محصول نوع پیاز سفید را برای خشک کردن انتخاب می کنند. یکی از مزیت های استان اصفهان تولید عمده پیاز خشک است که این امر این استان را به قطب تولید پیاز خشک تبدیل کرده است.

فروش عمده پیاز خشک

پیاز خشک بدون پوست و بدون ریشه محصولی پرطرفدار است که توسط تولیدکنندگان استان به صورت تناژ بالا در طول هفته و ماه انجام می شود و قیمت های رقابتی باعث افزایش فروش این محصول در سراسر کشور شده است.

تولید پیاز خشک شده مرغوب

با توجه به رقابتی بودن تولید پیاز خشک در اصفهان این استان سعی نموده در تولید این محصول گوی سبقت را از استان های دیگر بگیرد و در طول زمان کیفیت های بهتری را روانه بازار نموده است.

 

پیاز خشک سفید بدون پوست و بدون ریشه بوده و از آن جایی که قیمت های رقابتی نسبت به سایر استان ها دارد می توان برای صادرات از این پیاز استفاده نمود و سود خوبی را از آن خود کرد.

فروش عمده پیاز خشک

پیاز خشک مخصوص آسیاب

بهتر است از یکی از انواع پیاز خشک شده صحبت کنیم، محصولی ارزان و با تولید بسیار بالا که توسط کارخانجات مواد غذایی هم به صورت تناژ بالا مصرف می شود.

 

پیاز خشک آسیابی را فقط آسیاب نموده تا تبدیل به پودر پیاز شود و در موارد گوناگونی از جمله انواع سس ها، چیپس و اسنک ها، ماکارونی ها و….به صورت عمده مصرف می نمایند. برای اینکه پیاز خشک آسیابی را با قیمتی ارزان تهیه نمایید بهتر است از کارخانجات تولیدکننده عمده این محصول را درخواست کنید تا محصولی مطمئن را دریافت نمایید

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش صنایع غذایی فرداد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127122687
شماره ثابت: 02171053169
فکس: 02143857503
آدرس کانال: fardadfood@
پست الکترونیکی: fardadfoods@gmail.com
آراد برندینگ