مشاوره و سفارش

فرآورده های سیر و پیاز در صنایع مختلف

فرآورده های سیر و پیاز در صنایع مختلف غذایی، دارویی و دامی هر ساله و در حجم های بسیار بالایی مورد استفاده قرار می گیرد. کارخانجات فرآورده های گوشتی از سیر و پیاز پوست کنده گرم و منجمد بیشتر استفاده می کنند. شرکت های ادویه بیشتر از اسلایس و پودر سیر و پیاز استفاده می کنند. کارخانجات صنایع غذایی بیشتر به صورت اسلایس و تولیدکنندگان خوراک دام، طیور و آبزیان و شرکت های دارویی از محصولات پودری مانند پودر سیر بیشتر استفاده می نمایند.

خواص سیر

عفونت های تنفسی را درمان می کند.برای تسکین دندان درد، سیر خام را روزی چند بار روی لثه و دندان بمالید.سیر له شده را روی زگیل قرار دهید تا از بین برود.برای درمان سینوزیت، چند حبه سیر له شده را در کره تفت دهید و با نان میل کنید.

خواص پیاز

فایده گوارشی پیاز را می توان به انولین، فیبر موجود در سبزیجات نسبت داد. انولین به عنوان یک منبع غذایی برای باکتری های مفید در روده ها عمل می کند. مصرف این فیبر به بدن کمک می کند تا سطوح خوبی از باکتری سالم را حفظ کند. اما، thiosulfinates در پیاز می تواند موجب آسیب به این باکتری های مفید شود ( همان طور که خاصیت ضد باکتری دارند ). در نتیجه اگر نسبت به خاصیت ضد باکتریایی پیاز حساسیت دارید، با پزشک مشورت کنید.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پیاز اسلایس خشک شده-سفارشیموجودتماس بگیرید
سیر اسلایس خشک شده-سفارشیموجودتماس بگیرید
سیر سیاه-سفارشیموجودتماس بگیرید
پودر سیر-سفارشیموجودتماس بگیرید
سیر مروارید-سفارشیموجودتماس بگیرید
پیاز منجمد-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

صنایع غذایی فرداد پیشرو در تولید فرآورده های سیر و پیاز و با امکانات فراوان در تولید در نظر دارد با گسترش بازار خود در ایران و سایر نقاط دنیا این محصولات را با بهترین کیفیت و بسته بندی به صورت مستقیم به دست مشتریان برساند. این مجموعه مفتخر است با تاجران و فعالین این محصولات همکاری نموده تا بتوان در فروش و صادرات محصولات کشورمان بیش از پیش قوی تر ظاهر شده و بهترین محصولات را به مشتریان داخلی و صادراتی عرضه نماییم.

مدیر مجموعه فرداد

امیر خداوردی زاده